Artikel

Webfili Artikel

Erstellen Sie eine völlig kostenlose Website

Ab heute werden wir weiterhin Videos zum Einrichten einer völlig kostenlosen Website enthalten.

Erstellen Sie eine völlig kostenlose Website

Bugün’den itibaren tamamen ücretsiz web sitesi kurmak ile ilgili videoları eklemeye devam edeceğiz. Dünya üzerinde tamamı ile bedava web sitesi açmak için yaklaşık 100’den fazla ücretsiz web sitesi kurmak için platform bulunmaktadır. Bugün sizler için yaptığımız paylaşım http://tr.wix.com/ platformunu içermektedir.

Burada unutulmaması gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle kendinize ait bir web sitesi asla olmayacaktır. İkincisi http://tnjplt.wix.com/ana-sayfa gibi bir alt domain ismine sahip olmanızdır. Yani normal web siteleri www.websiteniz.com şeklinde olmalıdır, tabii kişisel bir web sitesi açmıyorsanız bu bir alternatiftir.

Sowieso Einrichten einer kostenlosen Website için bir 100’e yakın platformdan bir tanesidir. Bu platformda yaklaşık 10-50/Ay dolar arasında ücret ödeyerek kendi web sitenizi burada oluşturabilirsiniz. Aşağıda ücretlendirme tablosu verilmiştir.

de.wix.xom-preisliste

de.wix.xom-preisliste

Şimdi unutmamanız gereken konu şu! ücretsiz web sitesi kurmak diye bir şey aslında yoktur. Yine sizden belli bir ücret istenecektir. ayrıca tablo’da belirtildiği üzere bu firmalar bu rakamları/fiyatları yıllık bazda istemektedirler. O ise ajanslar, web sitesi ile uğraşan şirketler, web sitenizi yapmak için bir defaya mahsus ücret talep ederler. Yani web sitesi size aittir artık. Yıllık sadece 12 USD gibi bir domain ve yaklaşık olarak 40-60 USD arasında hosting ücreti ödersiniz. Yalnız sayfa genel kodları size aittir. Yani işi verdiğiniz firma ile artık çalışmak istemiyorsanız, başka bir firma ile yolunuza devam edebilirsiniz.

Hani kavram şudur web sitesi elle tutulan bir şey değildir, hayır efendim, web sitesi elle tutulan ve gözle görülen bir kavramdır. Eğer bir firma ile web sitesi kurmak için yola çıktıysanız, iş bitiminde sitenizin yedeğini mutlaka talep ediniz. Böylelikle o firma ile çalışamasanız bile kaldığınız yerden devam edersiniz.

Di€€€€eine Website werdensveröffentlicht von turmact platform Free-Sitem.com€€€€i Neues Basfür diejenigen, die Einrichten einer Website Rehberinden, web sitesi olustururken kendinize sormanız gereken soruları, dikkat edilmesi gerekenleri adım adım okuyabilirsiniz. Bu platform basit bir arayüz kullansa da profesyonel görünümlü kisErstellen eines Isels oder einer einzelnen Websitesermöglicht es Ihnen, zu touren€€€€lıyor. Üstelik bahsetti€€€€imiz alt domain yerine site-adı.com gibi gerçek alan adına sahip olmak farklı sitelerden daha uygun fiyatlarla (2020 güncel fiyat 19,99 TL/ay) sunuluyor.

AUCH FÜR EINE KOSTENLOSE WEB SITE SETUP GUIDE https://www.bedava-sitem.com/howto/web-sitesi-kurma. GÖZ ATABİLİR, BURADAKİ KAYNAKLARDAN DA YARARLANABİLİRSİNİZ.

YAZILAR ÜCRETSİZ WEB SİTESİ KURMAK DEVAM EDECEK….

WebFili.comErstellen Sie eine völlig kostenlose Website
Teilen Sie diese post

Related Posts