• webmaster ceo and founder tanju

  Tanju PAL PHP, Java, IOS, Android, Web, Mobil Uygulama

  Yaklaşık 22 yılıdr internette gezinerek neler yapabileceğini araştıran, kendi halinde yeniliklere göz atan, yeni web siteleri yapmaya bayılan ve hatta buna aşık olan birisiyim. İnternet, web sitesi yapmak ve programcılık benim için bir sanat ve aşktır, bazen bıktırıyor olsada :)

 • Seda man Secretariaat pre accounting

  We hebben onze secretaris, secretaris de Seda Lady rage zoals elk jaar, hosting, domein, gevolgd door een blik op de voorkant van onze boekhouding, Office van ons maakt veel thee en koffie, wast weg mooi, koken, ziet u ons nooit open, is een kleine heks, schrijven van code is begonnen!

 • Natali Borokova Apple ve Android Mobil Uygulamalar

  Arkadaşımız Türkçe bilmiyor ama onu yerine ben size çevireyim söylediklerini :)… Natalia Rusya’da IOS ve Apple işletim sistemi üzerine kendini yetiştirmiş, üniversitede ise linux üzerine master’ını tamamlamış bir arkadaşımız, daha çok onu rahatsız edenleri hacklemeyi seviyor :)

 • Mehmet Kutay PHP, Java, IOS, Android, Web, Mobil Uygulama

  Yeni yetismekte olan, hırslı azimli, üniversite ögrencisi, bilgisayar mühendisliği konusunda üniversitesini bitirmis olan Mehmet, su anda bu bölüm üzerine master yapmaktadır. Su an icin acemi caylak olmasına ragmen, cok azimli calıslan ve kodlarla oynamaktadır.

WebFili.comPersoneel archief