حزم الموقع الإلكتروني

بناء موقع على شبكة الإنترنت ليس بالأمر الصعب على الإطلاق الآن! هل هو مكلف! لا!

Peki bir yanda cok yüksek maliyetli Platinum, Gold, Silver paketler varken, diger yanda neden ucuz ve herkes ile paylasmak zorunda oldugunuz web sitesi paketlerini tercih etmelisiniz?

Cünkü, eminiz ki bir kac kisiye ucuz is yaptırdınız, web siteniz kapandı yada bir daha web sitesini yaptırdıgınız kisiye ulasamadınız, telefon yada email ile destek istediniz ama alamadınız, domain (isim) kaybı yasadınız yada web siteniz silinip gitti.

Bu listeyi istatistiksel olarak ele aldık ve bu liste inanılmaz derecede uzayabilir konuları icerebilir. Biz konuyu kısa tutmaya calıstık cünkü günümüzde kimse cok okumayı sevmiyor artık.

Kısaca bizi tercih etmek zorundamısınız? Hayır, Peki neden tercih etmelisiniz? Cünkü artık yukarıda bahsettigimiz bircok sorunu yasamanızı ve web siteniz ile ilgili sorun yasamanızı istemiyoruz.

Tercih etmelimisiniz? Tamamen size bırakıyoruz ama sunu biz coktan anladık, bircok sirket mutlaka bize geri döner.

Aslında bir cok web sitesi yapan, cizen, grafigini ortaya cıkaran, kodlayan web ajansı gibi bizlerde size birkac degil, cok fazla web sitesi paketi ve alternatifler sunmaya calıstık.

Ana paketlerimizde yer alan البلاتين, الذهب و شيمبري Paketleri dısında, yaklasık elliye yakın ucuz maliyetli, kolay kullanılabilir, google arama motoru dostu, güvenli, yönetim paneli olan, hemen hemen her sektöre yönelik web paketlerimizde mevcut.

Gercek bir web ajansı ile calısıyorsanız yada calısacaksınız, tamamı size bir paket sunar. Size bir web sitesi icin teklif verilmesi bile bir pakettir gercekte. Bununla birlikte amacımız müsterilerimize yüksek maliyetler ile web siteleri satmak degil, ki zaten biz web sitesi yapmaya asık olan insanlarız.

Temel mantıgımız, en iyi müsteri mutlu müsteridir. Biz bunu ele alarak yaklasık 22 yıl bu sektörde bazı acıkları ve istatistikleri baz alarak web sitesi paketleri düzenledik.

WebFili.comمجموعات المواقع