Olkaamme analysoida Web-sivuston

Arama Motorlarında veya Web Sitenizden Beklediginizi Alamıyormusunuz?

Herseyi Yaptım Ama!

Evet Web Siteniz icin gerekli herseyi yaptınız ama sonuc alamıyormusunuz?

Website SEO – Search Engine Optimization
Web Sitesi AMO – Arama Motoru Optimizasyonu

Web sitenizi yaptırdınız, size göre herşey tamam, şimdi sırada internet üzerinden müşterilere ulaşmak ve potansiyel olarak elimizdeki ürünleri pazarlamak kaldı! Nede olsa web sitemiz var ve kesinlikle web sitemiz olduğu için bizi internetten müşteri bulur, bizde elimizdeki ürünleri internet ortamında, satarız.HAYIR!

Değil mi! Bir dakika bazı şeyler yanlış gidiyor… Web sitesini yaptırdınız ama siz kendiniz bile internette web sitenizi bulamıyorsunuz. Dünya’da tahmin edilen web sitesi sayısı 2014 yılı istatistiklerine göre 25.000.000.000’dır ve bütün bu sitelerde var olan veri A4 kağıdına basılsaydı, yaklaşık olarak dünyayı 400 defa saracak kadar a4 kağıdına ihtiyacımız olurdu.

Genel olarak sayfanızın internet ortamında, yani, google, yahoo, bing, yandex, gibi arama motorlarında arandığında bulunmasını istiyorsunuz fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz!

Web sitelerinin arama motorlarına göre optimize edilmesi kolay değildir. Öncelikle yapılmış olan web siteniz var ise bunun analiz edilmesi ve bir rapor hazırlanması gerekir.

Analiz süreci ve rapor hazırlanması genelde 2-3 haftalık bir süreçtir. Web sitenizi biz yaptıysak zaten bu şekilde bir analize ihtiyacınız olmayacaktır.

seo-arama-motoru-optimizasyonu

Fiyatlandırma

Web Sitenizin Analiz Edilmesi Fiyat Tablosu

Schembri

$ 199

 • Web Site Raporu
 • Yazılım Hataları
 • Hosting Derecelendirme
 • Domain Değerlendirme

Kultaa

$ 299

 • Web Site Raporu
 • Yazılım Hataları
 • Hosting Derecelendirme
 • Domain Değerlendirme
 • Sosyal Medya Derecelendirme
 • Hedef ve Müşteriye Odaklanma
 • Gerekli Kayıtlarınızın İncelenmesi

Rapor Nasıl Hazırlanıyor?

Paramı Nereye Ödüyorum? Neden Ödüyorum? Sistem Nasıl Çalışıyor?

Sistem Nasıl Çalışıyor?

grafik-seo-calisma

Sayfanızın öncelikle tarafımıza tüm kodları ile açılması gerekmektedir. Ekibimizin wed siteniz üzerinde derinlemesine inceleme yapacagını unutmayın. Web sitenizin fiyatlandırma bölümünde verilen tüm teknik incelemeleri yapıldıktan sonra, size 2-3 hafta aralığında bir rapor hazırlanır.

Raporunuz ile birlikte Silver, Gold yada Platinum seciminize göre raporlarınız artık karşınızdadır. Sadece Platinum hizmeti icinde, raporunuz ile birlikte hangi adımları atmanız gerektigi konusunda danısmanlık hizmeti verilir. Diger iki pakette danısmanlık hizmeti yoktur.

Unutmayın yatırım yapmadıgınız hic bir web sitesi size geri dönüsümde bulunmayacaktır ve internetin önemini henüz anlamamıssanız, web sitesinizi yaptırmamanızda fayda var cünkü harcadıgınız para bosa gidecektir.

web seo analizi resim2
WebFili.comOlkaamme analysoida Web-sivuston