Bibliotheek

Laatste nieuws en updates

Alanya-da-seo-olmak .jpg

Onroerend goed In Alanya SEO worden:)

Farkındaysanız başlıkta bir gülümseme işareti var.Farkındaysanız başlıkta bir gülümseme işareti var. Evet “Alanya’da SEO Olmak :)” bambaşka bir duygudur! Deli paralar kazanıyoruz! Hatta Cem Yılmaz’ın söylediği gibi o kadar çok para kazanıyor ve o kadar zenginiz ki bu işten kazandığımız paralarla evde buzlu badem partileri veriyoruz!.

Elbette bu bir kara mizah. Geçen gün, Alanya’da SEO hizmetleri için bir firma ile görüşmeye gittim. Şimd burada detaylı bir şekilde anlatıma girmektense kısaca konuları anlatayım. Vatandaş bir firmaya iş yaptırmış, web sitesi var ama boş bir web site. İçi tamamen boş, seo ya göre yani arama motoru optimizasyonuna göre hazırlanmamış. Hani diyorum ya Alanya’da seo olmak evet sakalımızda var keçi sakal da olsa bizi dinleyen yok. Eminim yaptırdıkları sayfa için en az 3 ile 5 bin dolar arasında bir para ödediler. Mesletktaşlarım bu emlak sitesini yapanın kim olduğunu tahmin edebilirler mutlaka ama sayfa boş. Düz html çıktı veriyor yani seo uygulamak üzerine neredeyse mümkün değil.

Gelin, size mobil app, yeniden web sitesi, mobil web site, tamamen seo uyumlu bir web sitesi, 1 yıllık seo hizmeti, 6-8 ay içinde ilk 5 link içerisine alayım google’da diyorum… Verdiğimi rakam ise emlakçı arkadaşın bir satıştan, müşteriden koparacağı paranın neredeyse yarısı… Şirket bir daha beni aramadı bile!

Eee arkadaşlar meslektaşlarım, şimdi bende hatırlarsanız emlakçı arkadaşlara ders olsun diye “alanya.co.uk” diye bir de ipropertyturkey.com diye birer sayfa açtım ve bunları google’da 6-8 ay gibi kısa bir sürede en üste koymayı da başardım! Hani soru işareti olmasın diye, adamlar bu adam bu işi yapabilirmi yapamazmı soruları ile karşı karşıya kalmamak adına, şu anda bu web siteleri en üstte.

Hatta konu boşta kalmasın diye seo ile ilgili ufak bir video da ekliyorum, izlemenizi tavsiye ederim arkadaşlar. Kısacası arkadaşlar Alanya’da işinizin en üst kademesinde ermiş de olsanız, en iyi webmaster, en iyi seo, en iyi ve en iyi de olsanız, şunu anladım, Alanya bu işlerin yeri değil.

Vatandaş gecede 1000 USD parayı bir hatuna harcar ama sen bir seo yada basit bir iş için 2000 USD istediğin zaman adam senden vebalı gibi kaçar. Ne yapacağız meslektaşlarım? Ya çıkıyı alıp gidelim buralardan ama nereye? yada kendimizi anlatmakta sorun yaşıyoruz.

Bu arada ilgilenenler için Web sitenizi seo için analiz edelim – hani isterseniz! BURAYA TIKLAYINIZ

Alanyada SEO Olmak 24 Şubat 2015

Saygılarımla Meslektaşlarıma….

WebFili.comOnroerend goed In Alanya SEO worden:)
Deel deze post

Verwante posten