Mobil Web Sitesi Yapıyoruz!

Neden Mobil Web Sitesi Yapıyoruz, Nasıl Yapıyoruz?

Vi är en mobil webbplats

Neden Mobil Web Sitesine Ihtiyacınız Var?

Günümüzde bütün internet ziyaretlerin %47’si tamamı ile tablet ve mobil üzerinden yapılmaktadır. Cok detaylı analizler bize sunu göstermektedir. 2010 yılında cep telefonundan ürün, ihtiyac, alıs veris gibi aramaların tamamı %12 bile degilken, günümüzde bu rakam %47, bazı ülkelerde % 51′ ekadar ulasmısıtır.

Mobil web siteniz varsa ve bir ürün yada hizmet saglıyor, internet üzerinden müsterileriye ulasmak istiyorsanız, kesinlile mobil web siteniz olmalıdır.

Google arama motoru ve digerleri, yandex, bing gibi mobil ve tablet web sitelerine aramalarda öncelik tanımaktadır. Mobil uyumlu, yada tamamı ile mobil root web siteniz varsa örnek http://m.sizinwebsiteniz.com gibi, aramalarda, %47-51 arasında müsteri grubuna ulasma sansınız, %70 ve üzerindedir.

Buna basit bir örnek vermemiz gerekirse. Akıllı cep telefonunuz varsa, simdi onu çıkarın, internete bağlanın ve akıllı telefonunuzdan “villa for sale in alanya turkey” yada “apartment for sale in alanya turkey” yazınız. Kasınıza mutlaka http://m.ipropertyturkey.com yada http://m.alanya.co.uk cıkacaktır.

Aslında bu iki web sitesi de karsınıza cıkma sebebi tamamen mobilden girmenizden kaynaklanıyor.

För mer detaljerad information, kan du dra nytta av tjänsten tecnicon.

WebFili.comVi är en mobil webbplats