Bibliotek

Seneste nyheder og opdateringer

Opret en helt gratis hjemmeside

Fra i dag vil vi fortsætte med at tilføje videoer relateret til oprettelse af et helt gratis websted.

Opret en helt gratis hjemmeside

Bugün’den itibaren tamamen ücretsiz web sitesi kurmak ile ilgili videoları eklemeye devam edeceğiz. Dünya üzerinde tamamı ile bedava web sitesi açmak için yaklaşık 100’den fazla ücretsiz web sitesi kurmak için platform bulunmaktadır. Bugün sizler için yaptığımız paylaşım http://tr.wix.com/ platformunu içermektedir.

Burada unutulmaması gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle kendinize ait bir web sitesi asla olmayacaktır. İkincisi http://tnjplt.wix.com/ana-sayfa gibi bir alt domain ismine sahip olmanızdır. Yani normal web siteleri www.websiteniz.com şeklinde olmalıdır, tabii kişisel bir web sitesi açmıyorsanız bu bir alternatiftir.

Alligevel Oprette en gratis hjemmeside için bir 100’e yakın platformdan bir tanesidir. Bu platformda yaklaşık 10-50/Ay dolar arasında ücret ödeyerek kendi web sitenizi burada oluşturabilirsiniz. Aşağıda ücretlendirme tablosu verilmiştir.

da.wix.xom-pris-liste

da.wix.xom-pris-liste

Şimdi unutmamanız gereken konu şu! ücretsiz web sitesi kurmak diye bir şey aslında yoktur. Yine sizden belli bir ücret istenecektir. ayrıca tablo’da belirtildiği üzere bu firmalar bu rakamları/fiyatları yıllık bazda istemektedirler. O ise ajanslar, web sitesi ile uğraşan şirketler, web sitenizi yapmak için bir defaya mahsus ücret talep ederler. Yani web sitesi size aittir artık. Yıllık sadece 12 USD gibi bir domain ve yaklaşık olarak 40-60 USD arasında hosting ücreti ödersiniz. Yalnız sayfa genel kodları size aittir. Yani işi verdiğiniz firma ile artık çalışmak istemiyorsanız, başka bir firma ile yolunuza devam edebilirsiniz.

Hani kavram şudur web sitesi elle tutulan bir şey değildir, hayır efendim, web sitesi elle tutulan ve gözle görülen bir kavramdır. Eğer bir firma ile web sitesi kurmak için yola çıktıysanız, iş bitiminde sitenizin yedeğini mutlaka talep ediniz. Böylelikle o firma ile çalışamasanız bile kaldığınız yerden devam edersiniz.

Diğ (1)blive en hjemmesideSudgivet af turmact platform Free-Sitem.comğ (1)i Ny BaSfor dem, der Opsætning af et websted Rehberinden, web sitesi oluStururken kendinize sormanız gereken soruları, dikkat edilmesi gerekenleri adım adım okuyabilirsiniz. Bu platform basit bir arayüz kullansa da profesyonel görünümlü kiSoprette en isel eller et individuelt webstedSgiver dig mulighed for at turnereğ (1)lıyor. Üstelik bahsettiğ (1)imiz alt domain yerine site-adı.com gibi gerçek alan adına sahip olmak farklı sitelerden daha uygun fiyatlarla (2020 güncel fiyat 19,99 TL/ay) sunuluyor.

OGSÅ FOR EN GRATIS HJEMMESIDE SETUP GUIDE https://www.bedava-sitem.com/howto/web-sitesi-kurma. GÖZ ATABİLİR, BURADAKİ KAYNAKLARDAN DA YARARLANABİLİRSİNİZ.

YAZILAR ÜCRETSİZ WEB SİTESİ KURMAK DEVAM EDECEK….

WebFili.comOpret en helt gratis hjemmeside
Del dette indlæg

Relaterede stillinger