Web Site pakken Schembri

Web sitesi SilverPaket ile neler alacagınız asagıda detaylı olarak listelenmistir.

Web Sitesi Silver Paket, Webfili.com’un sundugu en üst seviye web hizmetlerini barındırmaktadır. Lütfen paketleri karsılastırınız.

Silver Paket Detayları

Silver Web Sitesi Paketi Internette Bir Web Sitesi Icin Olması Gereken Temel Hizmetleri Kapsar!

 • Silver Paket Apple App Mobil

  Apple App Mobil Silver Paket, Günümüzde bir çok kullanıcı cep telefonunu artık yanından ayırmıyor. Bununla birlikte Apple / iPhone cep yada tablet uygulamanız varsa size internet ortamında daha çabuk bulunma, daha hızlı erişim, sizi devamlı takip edebilen müşteriler sunacaktır.

 • Silver Paket Android App Mobil

  Apple App Mobil Silver Paket, Günümüzde bir çok kullanıcı cep telefonunu artık yanından ayırmıyor. Bununla birlikte Google Play / Android cep yada tablet uygulamanız varsa size internet ortamında daha çabuk bulunma, daha hızlı erişim, sizi devamlı takip edebilen müşteriler sunacaktır.

 • Silver Paket Web Sitesi SEO

  Web Sitesi SEO Silver Paket, Web sitenizi yaptırdıktan sonra belkide en çok karşılaşılan sorunların başında gelen bir konudur. SEO başlığımız altında seo hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Şunu bilmekte fayda var, Web sitesi seo olmadan olmaz!

 • Silver Paket Tablet Web Sitesi

  Günümüzde ziyaretçileri %25'i internete tabletleri üzerinden bağlanmaktadır. Bundan dolayı artık web siteniz tablet, mobil ve web tarayıcılarında çalışmak zorundadır. Silver paket bu hizmeti kapsamaktadır.

 • Silver Paket Mobil Web Sitesi

  I dag er har 49% af de besøgende været forbundet på sin mobiltelefon til internettet. Så nu skal din hjemmeside fungere både mobiltelefon og web browsere. I os du pakken indeholder denne service.

 • Silver Paket Web Sitesi

  Web Sitesi Silver Paket, En üst yazılımların kullanıldığı CSS3, HTML5, PHP, SEO Dostu, Web siteleridir. İçerisinde bulunan Wordpress tabanı tüm dünyada kabul edilmiş ve google gibi arama motorları tarafınca sevilen bir alt yapıya sahiptir.

 • Silver Paket Internet Danışmanlığı

  Silver pakette Internet ve Web Danışmanlığı fiyatlara dahildir. Internet danışmanlığına mecburen ihtiyacınız vardır. Bu hizmeti haricen almanız da yine de fayda vardır. Bir projeye başlamadan önce danışmanlık hizmetimizden yararlanmanızı önemle tavsiye edereiz.

 • Silver Paket Google Sirket Kaydı

  Silver Paket Google Sirket Kaydı. Günümüzde pek önemli görünmesede google 2012 yılında yaptığı güncelleme ile bunun önemini ön plana çıkardı. Google Sirket Kaydı Google Hizmetleri tek başına bir işe yaramamaktadır, en iyi sonuç seo hizmetleri ile beraber ortaya çıkmaktadır.

 • Silver Paket Web Sitesi Analizi

  Silver Paket Web Sitesi Analizi, web sitenizin analiz edilerek aylık raporunun ve gelişmelerinin size gönderileceği, yükselme, düşüş, benchmark raporları, internette olduğunuz olacağınız pozisyonları kapsamaktadır.

 • Silver Paket Domain ve Hosting

  Silver Paket Domain ve Hosting hizmetleri büyük firmalar tarafınca tercih edilmektedir. Genel olarak internet ile ilgili bütün yüklerini bir web ajansına bırakırlar ve internet, domain ve hosting hizmetleri ile uğraşmak istemezler. Bunu sizin yerinize biz takip ediyoruz.

Silver Pakette

Hvad får du?

Silver?

MOBIL- + APP

Hele hjemmesiden er kodet og udarbejdet i henhold til mobile applikationer.

SEO + SØGEMASKINER

Google’da en üst ilk beş linkte bulunma garantisi!

7/24 ONLINE SUPPORT

7 dage 24 timer online og telefon support

Backup

Daglig sikkerhedskopiering og alle sikkerhedscertifikater

SOCIAL WEB

Medlemskab, kampagne og reklamestyring på alle sociale netværk.

Omkostninger & Priser

Prissætning kan præciseres i almindelige forhandlinger med selskabet.

Projekt Omkostninger Tidsplan Ekstra
Hjemmeside 1 – 3 tusind USD 1 – 12 måneder Forbundet til virksomheden
Mobile websted 0,5 – 1 Bin USD 1 – 3 måneder Forbundet til virksomheden
Mobilapps 1 – 2 Bin USD 2 – 4 måneder Android Google Play & IOS Apple Store
SEO - Søgemaskiner 0,5 – 1 Bin USD 4 – 9 måneder Garanti for første 3 links i søgemaskiner
Haftada bir Defa Destek 50 USD/AY Årlige 7/24 Telefon- og onlinesupport
Sociale medier 50 USD/AY Årlige Dine aktive sider på alle sociale netværk
Consulting 50 USD/time Time Telefon- eller ansigt-til-ansigt-internetkonsulenttjeneste
WebFili.comWebsted pakker sølv