Web Sitesi Paketi Silver

Web sitesi SilverPaket ile neler alacagınız asagıda detaylı olarak listelenmistir.

Web Sitesi Silver Paket, Webfili.com’un sundugu en üst seviye web hizmetlerini barındırmaktadır. Lütfen paketleri karsılastırınız.

Silver Paket Detayları

Silver Web Sitesi Paketi Internette Bir Web Sitesi Icin Olması Gereken Temel Hizmetleri Kapsar!

 • Silver Paket Apple App Mobil

  Apple App Mobil Silver Paket, Günümüzde bir çok kullanıcı cep telefonunu artık yanından ayırmıyor. Bununla birlikte Apple / iPhone cep yada tablet uygulamanız varsa size internet ortamında daha çabuk bulunma, daha hızlı erişim, sizi devamlı takip edebilen müşteriler sunacaktır.

 • Silver Paket Android App Mobil

  Apple App Mobil Silver Paket, Günümüzde bir çok kullanıcı cep telefonunu artık yanından ayırmıyor. Bununla birlikte Google Play / Android cep yada tablet uygulamanız varsa size internet ortamında daha çabuk bulunma, daha hızlı erişim, sizi devamlı takip edebilen müşteriler sunacaktır.

 • Silver Paket Web Sitesi SEO

  Web Sitesi SEO Silver Paket, Web sitenizi yaptırdıktan sonra belkide en çok karşılaşılan sorunların başında gelen bir konudur. SEO başlığımız altında seo hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Şunu bilmekte fayda var, Web sitesi seo olmadan olmaz!

 • Silver Paket Tablet Web Sitesi

  Günümüzde ziyaretçileri %25'i internete tabletleri üzerinden bağlanmaktadır. Bundan dolayı artık web siteniz tablet, mobil ve web tarayıcılarında çalışmak zorundadır. Silver paket bu hizmeti kapsamaktadır.

 • Silver Paket Mobil Web Sitesi

  Günümüzde ziyaretçileri %49'u internete cep telefonundan bağlanmaktadır. Bundan dolayı artık web siteniz hem mobil hem web tarayıcılarında çalışmak zorundadır. Bizlerde size bu pakette bu hizmeti veriyoruz.

 • Silver Paket Web Sitesi

  Web Sitesi Silver Paket, En üst yazılımların kullanıldığı CSS3, HTML5, PHP, SEO Dostu, Web siteleridir. İçerisinde bulunan Wordpress tabanı tüm dünyada kabul edilmiş ve google gibi arama motorları tarafınca sevilen bir alt yapıya sahiptir.

 • Silver Paket Internet Danışmanlığı

  Silver pakette Internet ve Web Danışmanlığı fiyatlara dahildir. Internet danışmanlığına mecburen ihtiyacınız vardır. Bu hizmeti haricen almanız da yine de fayda vardır. Bir projeye başlamadan önce danışmanlık hizmetimizden yararlanmanızı önemle tavsiye edereiz.

 • Silver Paket Google Sirket Kaydı

  Silver Paket Google Sirket Kaydı. Günümüzde pek önemli görünmesede google 2012 yılında yaptığı güncelleme ile bunun önemini ön plana çıkardı. Google Sirket Kaydı Google Hizmetleri tek başına bir işe yaramamaktadır, en iyi sonuç seo hizmetleri ile beraber ortaya çıkmaktadır.

 • Silver Paket Web Sitesi Analizi

  Silver Paket Web Sitesi Analizi, web sitenizin analiz edilerek aylık raporunun ve gelişmelerinin size gönderileceği, yükselme, düşüş, benchmark raporları, internette olduğunuz olacağınız pozisyonları kapsamaktadır.

 • Silver Paket Domain ve Hosting

  Silver Paket Domain ve Hosting hizmetleri büyük firmalar tarafınca tercih edilmektedir. Genel olarak internet ile ilgili bütün yüklerini bir web ajansına bırakırlar ve internet, domain ve hosting hizmetleri ile uğraşmak istemezler. Bunu sizin yerinize biz takip ediyoruz.

Silver Pakette

Neler Alırsınız?

Silver?

MOBILE WEB + APP

Tüm websitesi, mobile uygulamalara göre kodlanarak hazırlanır.

SEO + ARAMA MOTORLARI

Google’da en üst ilk beş linkte bulunma garantisi!

7/24 ONLINE DESTEK

7 Gün 24 Saat Online ve Telefon ile Destek

YEDEKLEME

Günlük Yedekleme ve Tüm Güvenlik Sertifikaları

SOSYAL WEB

Tüm sosyal ağlarda üyelik, kampanya ve reklam yöneticiliği.

Maliyet & Fiyatlandırma

Fiyatlandırma Firma ile Yapılan Genel Görüşmelerde Netleştirilebilir.

Proje Maliyet Zamanlama Ekstra
Web Sitesi 1 – 3 Bin USD 1 – 12 Ay Firmaya Bağlı
Mobil Web Sitesi 0,5 – 1 Bin USD 1 – 3 Ay Firmaya Bağlı
Mobil Uygulamalar 1 – 2 Bin USD 2 – 4 Ay Android Google Play & IOS Apple Store
SEO – Arama Motorları 0,5 – 1 Bin USD 4 – 9 Ay Arama Motorlarında ilk 3 linke girme garantisi
Haftada bir Defa Destek 50 USD/AY YILLIK 7/24 Telefon ve Online Destek
Sosyal Medya 50 USD/AY YILLIK Tüm Sosyal Ağlarda Aktif Sayfalarınız
Danışmanlık 50 USD/Saat Saatlik Telefon yada Yüzyüze İnternet Danışmanlık Hizmeti
WebFili.comWeb Site Paketleri Silver