بسته بندی وب سایت پلاتین

Web sitesi Platinum Paket ile neler alacagınız asagıda detaylı olarak listelenmistir.

Web Sitesi Platinum Paket, Webfili.com’un sundugu en üst seviye web hizmetlerini barındırmaktadır.

Platinum Paket Detayları

Platinum Web Sitesi Paketi Internette Bir Web Sitesi Icin Olması Gereken Tüm Hizmetleri Kapsar!

 • Platinum Paket Web Sitesi

  Web Sitesi Platinum Paket, En üst yazılımların kullanıldığı CSS3, HTML5, PHP, SEO Dostu, Web siteleridir. İçerisinde bulunan Wordpress tabanı tüm dünyada kabul edilmiş ve google gibi arama motorları tarafınca sevilen bir alt yapıya sahiptir.

 • Platinum Paket Mobil Web Sitesi

  امروزه 49 درصد بازدیدکنندگان از تلفن همراه خود به اینترنت متصل می شوند. بنابراین، وب سایت شما هم اکنون باید هم بر روی مرورگرهای تلفن همراه و هم بر روی مرورگرهای وب کار کند. ما این سرویس را در این بسته به شما ارائه می کنیم.

 • Platinum Paket Tablet Web Sitesi

  Günümüzde ziyaretçileri %25'i internete tabletleri üzerinden bağlanmaktadır. Bundan dolayı artık web siteniz tablet, mobil ve web tarayıcılarında çalışmak zorundadır. Platinum paket bu hizmeti kapsamaktadır.

 • Platinum Paket Akıllı TV

  Günümüzde ziyaretçilerin çok az bir kısmı televizyonları ile internete bağlanmaktadır. Fakat gelecek birkaç yıl içinde bu sayı yükselecektir. Bundan dolayı artık web siteniz TV, tablet, mobil ve web tarayıcılarında çalışmak zorundadır. Platinum paket bu hizmeti kapsamaktadır.

 • Platinum Paket Web Sitesi SEO

  Web Sitesi SEO Platinum Paket, Web sitenizi yaptırdıktan sonra belkide en çok karşılaşılan sorunların başında gelen bir konudur. SEO başlığımız altında seo hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Şunu bilmekte fayda var, Web sitesi seo olmadan olmaz!

 • Platinum Paket Android App Mobil

  Günümüzde bir.ok kullanıcı cep telefonunu artık yanından ayırmıyor. Bununla birlikte Android cep yada tablet uygulamanız varsa size internet ortamında daha çabuk bulunma, daha hızlı erişim, sizi devamlı takip edebilen müşteriler sunacaktır.

 • Platinum Paket Apple App Mobil

  Günümüzde bir.ok kullanıcı cep telefonunu artık yanından ayırmıyor. Bununla birlikte Apple / iPhone cep yada tablet uygulamanız varsa size internet ortamında daha çabuk bulunma, daha hızlı erişim, sizi devamlı takip edebilen müşteriler sunacaktır.

 • Platinum Paket Internet Danışmanlığı

  Platinum pakette Internet ve Web Danışmanlığı fiyatlara dahildir. Internet danışmanlığına mecburen ihtiyacınız vardır. Bu hizmeti haricen almanız da yine de fayda vardır. Bir projeye başlamadan önce danışmanlık hizmetimizden yararlanmanızı önemle tavsiye edereiz.

 • Platinum Pakette Fotoğraf Çekimi

  Platinum pakette özel fotoğraf çekimleri yapılmaktadır. Fotoğraf çekimlerini web siteleri ve yapılacak olan uygulamalar için kendi ekibimiz yapmaktadır. Kullandığımız fotoğrafları katalog yada baskı için kullanmak isterseniz fiyat aşağıda verilen genel web sitesi maliyetinin dışında tutulur.

 • Platinum Paket Özel Dizayn ve Grafik

  Platinum Paket Özel Dizayn ve Grafik Hizmeti Yapılmaktadır. Yapılacak olan web sitesi ile birlikte, tüm kurumsal logo, kart, katalog, renk uyumu, yazı tipleri, kısacası kurumsal olan herşey size özel yapılır. Sizde olan bir dizayn başka hiç bir şirkette bulunmaz ve yapılan herşey sadece size özeldir.

 • Platinum Paket Web Sitesi Analizi

  Platinum Paket Web Sitesi Analizi, web sitenizin analiz edilerek aylık raporunun ve gelişmelerinin size gönderileceği, yükselme, düşüş, benchmark raporları, internette olduğunuz olacağınız pozisyonları kapsamaktadır.

 • Platinum Paket Domain ve Hosting

  Platinum Paket Domain ve Hosting hizmetleri büyük firmalar tarafınca tercih edilmektedir. Genel olarak internet ile ilgili bütün yüklerini bir web ajansına bırakırlar ve internet, domain ve hosting hizmetleri ile uğraşmak istemezler. Bunu sizin yerinize biz takip ediyoruz.

 • Platinum Paket Google Sirket Kaydı

  Platinum Paket Google Sirket Kaydı. Günümüzde pek önemli görünmesede google 2012 yılında yaptığı güncelleme ile bunun önemini ön plana çıkardı. Google Sirket Kaydı Google Hizmetleri tek başına bir işe yaramamaktadır, en iyi sonuç seo hizmetleri ile beraber ortaya çıkmaktadır.

 • Platinum Paket 360 Sanal Tur

  Platinum Paket 360 Sanal Tur, Sanal Gezint Platinum pakette 5 nokta olarak dahildir. Ekstra ücret alınmaz 360 sanal tur hakkında detaylı bilgi için ikon üzerine tıklamanızı rica ederiz.

 • Platinum Paket Reklam ve Tanıtım Filmi

  Platinum Paket Reklam ve Tanıtım Filmi 1 dakikalık şirkete ait reklam ve tanıtım filmi ücretsizdir. Reklam ve tanıtım filmi hakkında detaylı bilgi için ikon üzerine tıklayınız.

 • Platinum Paket Havadan Reklam Çekimi

  Platinum Paket Havadan Reklam Çekimi 30 saniyelik havadan helikopter / hexacopter çekimi dahildir. Örnek çalışma için lütfen yan tarafta bulunan ikon üzerine tıklayınız. Sadece 30 saniyelik firmamızın kendi çekimi çalışma dahildir. Özel istek ve çalışma bu fiyata dahil değildir.

Platinum Pakette

شما چه می کنید؟

Platinum?

وب سایت موبایل + APP

کل وب سایت با توجه به برنامه های کاربردی تلفن همراه کدگذاری و آماده می شود.

جستجوگرها + موتورهای جستجو

Google’da en üst ilk üc linkte bulunma garantisi!

7/24 پشتیبانی آنلاین

7 روز 24 ساعت پشتیبانی آنلاین و تلفنی

پشتیبان گیری

پشتیبان گیری روزانه و تمام گواهی های امنیتی

وب اجتماعی

عضویت، کمپین و مدیریت تبلیغات در تمام شبکه های اجتماعی.

Cost & Pricing

قیمت گذاری را می توان در مذاکرات عمومی با شرکت روشن کرد.

پروژه هزینه برنامه اضافی
سایت اینترنتی 5 – 10 Bin USD 1 – 12 ماه متصل به شرکت
وب سایت تلفن همراه 1 – 3 هزار دلار آمریکا 1 – 3 ماه متصل به شرکت
برنامه های موبایل 3 – 5 هزار دلار آمریکا 2 – 4 ماه Android Google Play & IOS Apple Store
جستجوگرها -- موتورهای جستجو 2 – 4 هزار دلار آمریکا 4 – 9 ماه ضمانت 3 لینک اول در موتورهای جستجو
7/24 پشتیبانی آنلاین 100 دلار در ماه سالانه 7/24 تلفن و پشتیبانی آنلاین
رسانه های اجتماعی 100 دلار در ماه سالانه صفحات فعال شما در تمام شبکه های اجتماعی
مشاوره 50 USD/Hour ساعتی سرویس مشاوره اینترنتی تلفنی یا رو در رو
WebFili.comبسته وب سایت پلاتین