Google Play Android App

Google Play Android Uygulamarı Yapıyoruz!

Google Play Android App

Google Play Android Uygulama Yapıyoruz!

Google Play Android App Yapıyoruz :) Seviyoruz :)

Nedir Google Play yada Android App?

Akıllı telefonunuz varsa, (bize göre telefonlar henüz çokta akıllı değilller) onu şimdi açın, apple yada halk dilinde iphone (ayfon) ise önemli değil, o konuyu bir sonraki sayfamızda anlattık ama eğer sony, samsung, htc vb androidli bir telefonunuz varsa açınız. Ekranda birçok ikon, kısaca uygulama vardır. Mesela hemen hemen hepinizde, What’s up vardır mutlaka yada facebook. İşte bunların her biri birer uygulama, bizim dilimizde ise android app olarak anılmaktadır. Bizde bu tür uygulamar yapıyoruz.

google play android app sonuc

Peki Bundan Banane! Demeyin!

Bir çok ziyaretçi gibi sizde şunu düşünüyor olabilirsiniz! “İyide android app yapıyorsanız bundan bana ne” yada “Bu ne işime yarar”

Android App varsa Ne işe Yarar?

Öncelikle şunu belirtelim, android işletim sistemi, google tarafınca yönetimi dağıtımı, geliştirilmesi yapılan ve önerilen bir işletim sistemidir. Eğer bir android app yaptırmışsanız ve sektörünüz ile ilgili iyi bir uygulama ise çok çok büyük ihtimalle üstte verdiğimiz arama sonucu gibi, aramalarda öncelik her zaman sizindir.

Neden sizindir! Kısaca; google android app hizmetlerini destekler ve app’lerin, uygulamaların kalitelerinin artmasını, sayılarının çoğalmasını istemekle beraber, bu hizmet, yani google play store üzerinde bir uygulamanız olması, size aramalarda ister istemez öncelik tanımaktadır. Özellikle arama cep telefonundan yapılmış ise.

Daha fazla detay için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

BU KONU İLE İLGİLİ ÜCRETSİZ UYGULAMA VİDEOLU ANLATIM SAYFAMIZA BAKINIZ.

https://webfili.com/android-app-uygulama-yapmak-google-play-en-kolay-basit-ucretsiz/

WebFili.comGoogle Play Android App