Akıllı TV Web Sitesi Yapıyoruz!

Neden Smart TV Web Sitesi Yapıyoruz, Nasıl Yapıyoruz?

Televizyon Web Sitesi Yapıyoruz

Neden Akıllı TV Web Sitesine Ihtiyacınız Var?

Televizyon Web Sitesi Yapıyoruz Web Site Kurmak
Akıllı Cep Telefonu, Akıllı Araçlar, Akıllı Evler olurda Akıllı yada diğer adı ile Smart TV’ler olmaz mı? Elbette günümüzde olmak zorunda, güzel bir pazarlama stratejisi olsada firmalar bunu artık yapıyorlar.

Aslında tam olarak yaptıkları şey şu, var olan televizyonlarınızın içerisine sizin idare edebileceğiniz ve internete bağlanabileceğiniz yaklaşık 50 USD değerinde işletim sistemi ve birkaç işlemci ile size televizyonunuzdan internete bağlanma imkanı sunmak.

Çok fazla televizyonundan internete bağlanan kullanıcı varmı diye soracak olursanız aslında hayır. Bu sayı günümüz itibari ile %2’yi bile tamamlamıyor. Sonraki yıllarda popüleritesi artar mı artmazmı bilemiyoruz ama kim kumandası üzerinden tek tek harf yazarak internette dolaşmak ister ki?

Peki nedir televizyon web sitesi yada smart tv web sitesi? Televizyonlar içerisine yerleştirilmiş olan bir tarayıcı (Google Chrome, Internet Explorer, Firefox, Safari ve diğerleri) ile internette herhangi bir sayfayı ziyaret edebilmeniz anlamına geliyor.

Kısaca, eğer normal bir bilgisayar’da yada tablette veya cep telefonunda çalışan web siteniz var ise, o halde zaten smart tv de de çalışacak bir web siteniz var demektir. Yani aslında yapılmış olan bir web sitesini bilgisayardan değil de televizyondan ziyeret etmenizden başka bir şey değildir.

Daha detaylı bilgi icin danısmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

WebFili.comTelevizyon Web Sitesi Yapıyoruz Web Site Kurmak