• webmaster ceo and founder tanju

  Tanju POLAT PHP, Java, IOS, Android, Web, Mobil Uygulama

  Yaklaşık 22 yılıdr internette gezinerek neler yapabileceğini araştıran, kendi halinde yeniliklere göz atan, yeni web siteleri yapmaya bayılan ve hatta buna aşık olan birisiyim. İnternet, web sitesi yapmak ve programcılık benim için bir sanat ve aşktır, bazen bıktırıyor olsada :)

 • Seda Erkek Sekreterya Ön Muhasebe

  Seda hanım bizim sekreterimiz, sekreter deyip geçmeyin, mesela her yıl hostingleri, domainleri takip eder, ön muhasebemize bakar, bize bolca çay ve kahve yapar, ofisi güzelce siler süpürür, yemek yapar, bizi asla aç bırakmaz, biraz cadıdır, birde kod yazmaya başladı!

 • Natali Borokova Apple ve Android Mobil Uygulamalar

  Arkadaşımız Türkçe bilmiyor ama onu yerine ben size çevireyim söylediklerini :)… Natalia Rusya’da IOS ve Apple işletim sistemi üzerine kendini yetiştirmiş, üniversitede ise linux üzerine master’ını tamamlamış bir arkadaşımız, daha çok onu rahatsız edenleri hacklemeyi seviyor :)

 • Mehmet Kutay PHP, Java, IOS, Android, Web, Mobil Uygulama

  Yeni yetismekte olan, hırslı azimli, üniversite ögrencisi, bilgisayar mühendisliği konusunda üniversitesini bitirmis olan Mehmet, su anda bu bölüm üzerine master yapmaktadır. Su an icin acemi caylak olmasına ragmen, cok azimli calıslan ve kodlarla oynamaktadır.

WebFili.comPersonel Arsiv